Що таке Eco Friendly Cafe?

Кампанія за зменшення використання одноразових стаканчиків та пластикових соломинок в Україні, які не потрапляють на вторинну переробку або взагалі не придатні до неї.

Чому варто пити зі своєї чашки, а не одноразової?

Щодня на смітник потрапляють мільйони одноразових стаканчиків, для виробництва яких щороку вирубують мільйони дерев. Багато тварин та птахів гинуть, тому що приймають пластикове сміття за їжу.

Що я отримаю за те, що буду користуватися власною…

На нашій мапі позначені заклади, що залюбки наливають напій у ваше горнятко і вони приготували приємні сюрпризи для екоспільноти. Які саме – ви зможете дізнатися натиснувши на заклад на мапі. А ще – душевний спокій 😉

Як заклади можуть до нас долучитись?

Розробити систему знижок/бонусів/заохочень для гостей зі своїми чашками (Наприклад: Знижка на напій з собою У СВОЮ ЧАШКУ – 2 грн; Безкоштовний смаколик до напою У СВОЮ ЧАШКУ тощо). Розмістити у закладі промо-матеріали про Акцію, зокрема наклейку та інформатор про акцію, які ми залюбки вам надамо. Інформувати гостей про Акцію через

Що отримує заклад?

Розміщення на мапі нашого сайту https://ecofriendlycafe.org/ Скорочення фінансових витрат на закупівлю одноразового посуду. Безкоштовні реклама та піар через канали комунікації Організаторів. Створення позитивного іміджу відповідального бізнесу серед аудиторії закладу.